Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní přestávky a novinky

11. 7. 2007

Poněvadž seriál Letiště již skončil, zbytek pondělního programu se posunul dopředu, takže můžete sledovat Hádej, kdo jsem a Zoufalé manželky. V úterý a ve čtvrtek pokračují Velmi křehké vztahy a po nich v úterý následuje jedna z letních novinek na Primě - 9. řada krimiseriálu Vraždy v Midsomeru. Ve středu se pak můžete dívat na pořad Top 10 a hned poté na Sběratele kostí. Ve čtvrtek po VKV následuje Věřte - nevěřte a v pátek je na řadě další z leních novinek Primy - romantické filmy podle Rosamunde Pilcherové a pak následují horory. V sobotu si můžete vychutnat některý z amerických filmů a v neděli i nadále soutěž Ber nebo neber a po ní seriál Chirurgové.
Přestávku si dal seriál Closer a soutěž 5 proti 5 (pořad je reprízován).


Na Nově můžete v pondělí večer i nadále sledovat Kobru 11 a poté se můžete těšit na některý z amerických filmů. Na úterní večery si Nova připravila kriminální seriál Malý pitaval z velkého města, který je následován Kriminálkou New York. Ve středu pak můžete shléhnout filmy s Tomášem Holým a pořad Na vlastní oči. Ve čtvrtek pak opět přichází Malý pitaval z velkého města a Kriminálka Las Vegas a na páteční večery připadly lekce Policejní akademie. V sobotu pak Nova vysíla americké filmy (např. Bondovky s Piercem Brosnanem) a na neděli zbývá lettní novinka - soutěž Jsi chyttřeejší než páťák?, kterou moderují Richard Genzer a Michal Suchánek, a poté zůstávají Ztraceni. Letní pauzu mají pořady Víkend, Občanské judo, Eso, Rady ptáka Loskutáka a Střepiny, dovolenou si vzali také Dr. House, Ordinace v Růžové zahradě a Ulice. Ulici nahradila v letních podvečerech Hospoda a v neděli v podvečer můžete na Nově sledovat "starší" Bondovky. Co se týče dopoledních a odpoledních seriálů, pokud nějaký neskončí, bude i nadále a jakmile skončí, nahradí ho jiný. Např. místo Stefanie - Nový začátek budeme vídat Ochránce a místo Hvězdné brány Lovce pokladů.


Na ČT se nějaké velké změny nedočkáte. V pondělí a ve středu uvidíte nové příhody rodiny Horákových a ve středu pak můžete sledovat Poštu pro tebe - Návraty, kde se Ester Janečková vydává za již vyřešenými "případy" z Pošty pro tebe, která si vzala na čas volno. Ve čtvrtek se budete vídat s L. De Funésem a v pátek zůstává místo Četnickým humoreskám a Uvolněte se, prosím Jana Krause.

P.S. Pokud byste objevili nějaké neshody nebo chyby, klidne mi napište do komentářů nebo na mail josef.staif@centrum.cz. Jakmile budou nějaké novinky, dám vědět. Děkuji...

Loga:
Nova (http://nova.cz)
Prima (http://iprima.cz)
Česká televize (http://ceskatelevize.cz)


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2021 >>